Pracovní příležitost pro zdravotně postižené - Strančice

Lokalita: Strančice
Typ pozice: Operátorské
Úvazek: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Jsme DB Schenker – světový poskytovatel integrované logistiky a spedičních služeb. Jsme firma mnoha tváří, možností a výzev!

Na pobočce ve STRANČICÍCH jsme profíci v oblasti skladové, i reverzní logistiky. Pro našeho významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky spojujeme celý svět, a tak nás každý den čeká pořádný kus práce. Práce se ale nebojíme a hlavně umíme táhnout za jeden provaz!

Přidejte se k nám

Co bude Vaším úkolem?

  • Práce dle vašich možností a schopností
  • Příjem, kontrola a balení zboží
  • Manipulace s produkty (moderní elektronikou)
  • Příprava obalového materiálu a etiket
  • Práce s ručním skenerem / čtečkou nebo PC

Co od Vás očekáváme?

  • Pracovat s chutí a spolehlivě
  • Pozitivní přístup a chuť učit se
  • Spolehlivost a zodpovědnost při plnění zadaných úkolů

Co Vám nabízíme?

  • Práce na zkrácený nebo plný úvazek dle vašich potřeb
  • Bezva tým kolegů a práci, která bude respektovat vaše potřeby a zdravotní omezení
  • Mzdu na účtu vždy nejpozději 10. den v měsíci
  • Samozřejmostí je stravenkový paušál v hodnotě 75 Kč
  • Příspěvek na čištění ochranných pracovních pomůcek
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc + 4 Sick Days
  • Pravidelné akce pro zaměstnance
  • a je toho mnohem více...

Těšíme se na Váš životopis!

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Lucie Horová
Všechromy 65
251 63  Strančice
Česká republika

Jak to u nás vypadá?