Operátor/Operátorka na oddělení příjmu - Strančice

Lokalita: Strančice
Typ pozice: Operátorské
Úvazek: Práce na plný úvazek

Jsme DB Schenker – světový poskytovatel integrované logistiky a spedičních služeb. Jsme firma mnoha tváří, možností a výzev!

Na pobočce ve Strančicích jsme profíci v oblasti skladové, i reverzní logistiky. Pro našeho významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky spojujeme celý svět, a tak nás každý den čeká pořádný kus práce. Práce se ale nebojíme a hlavně umíme táhnout za jeden provaz!

Přidejte se k nám

Co bude Vaším úkolem?

  • příjem zboží a vykládka kamionu
  • uskladňování zboží na palety
  • používání čteček čárových kódů a manipulační techniky (VZV), k jejichž obsluze vás proškolíme a na naše náklady zajistíme potřebná oprávnění
  • komunikace s administrativou příjmu a celním oddělením
  • práce v čistém a suchém skladu

Co od Vás očekáváme?

  • pracovat s chutí a spolehlivě
  • pozitivní přístup
  • ochotu pracovat ve jednosměnném provozu s tím, že začátek týdne je pro nás náročnější část týdne
  • praxi na pozici Skladník (výhodou)

Co nabízíme?

  • stravenkový paušál 75 Kč/den
  • příspěvek na údržbu ochranných oděvů ve výši až 1050 Kč/měsíc (čistého)
  • příspěvek na dopravu ve výši až 1 000 Kč/měsíčně (hrubého)
  • férové mzdové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • finanční motivaci za mimořádný výkon
  • mzdu na účtu vždy nejpozději 10. den v měsíci
  • bezva tým kolegů a práci, která vás bude bavit
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • týden dovolené navíc + 2 Sick Days
  • bonusy za loajalitu
  • pravidelné akce pro zaměstnance a je toho mnohem více...

Chcete se dozvědět více o naší společnosti? Podívejte se na : www.welcometothejungle.com

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis, těšíme se na vás.

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Brixí

Jak to u nás vypadá?