Analytik/analytička provozu logistiky - Blučina u Brna

Lokalita: Brno
Typ pozice: Specializované
Úvazek: Práce na plný úvazek

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb. Realizuje mezinárodní toky zboží mezi výrobními a obchodními subjekty v Evropě prostřednictvím pozemních přeprav a v celosvětovém měřítku formou leteckých a námořních přeprav.

Pro náš logistický terminál v Blučině u Brna hledáme uchazeče/uchazečku na pozici analytik/analytička provozu pro podporu stále se rozšiřujícího byznysu našeho velmi důležitého klienta z oblasti Hi-Tech.

Přidejte se k nám

Co bude vaším úkolem?

  • řízení a analyzování elektronických dat
  • sledování a aktualizování informací o pohybech zboží na skladě
  • komunikace s klientem a s kolegy z ostatních provozních úseků
  • pravidelný reporting vedení společnosti
  • podporovat neustále se rozvíjející významný projekt

Co od vás očekáváme?

  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • SŠ vzdělání a znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (písemná a telefonická domluva s klientem)
  • znalost skladových procesů a technologií (výhodou)
  • samostatnost, loajalitu a schopnost efektivně organizovat práci
  • odolnost vůči stresu, rychlé rozhodování a pozitivní myšlení

Co vám nabízíme?

  • podporu ve Vašem vzdělávání a profesním růstu
  • propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
  • odpovídající ohodnocení
  • možnost příspěvku na dopravu 1 890 Kč (hrubá částka)
  • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky nebo přátele
  • 5 týdnů dovolené +2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, jazykové kurzy a mnoho dalších výhod

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka „Přidejte se k nám“.

Máte dotazy ohledně pozice? Rádi vám poradíme.

SCHENKER spol. s r.o.
Ondřej Dostál
Lihovarská 679/40
718 00  Ostrava
Česká republika

Jak to u nás vypadá?