Baví Vás moderní technologie? Sledujete svoji závislost na smartphonu?
Hledáte práci, která bude Vašim koníčkem?

Dokážeme splnit Váš sen, staňte se členem našeho týmu pro významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky. Hledáme nové kolegy do týmu! Těšíme se na Vás!

Operátor moderní elektroniky - Strančice

Co bude Vaším úkolem?

  • Příjem, kontrola a balení zboží
  • Manipulace se zbožím na skladě
  • Práce se skenerem / čtečkou
  • Práce na dvě směny (Po - Pá)

Co od Vás očekáváme?

  • Pracovat s chutí a spolehlivě
  • Pozitivní přístup při řešení vzniklých situací
  • Spolehlivost a zodpovědnost při dodržování plánovaných směn a plnění zadaných úkolů

Co nabízíme?

  • Bezva tým kolegů a práci, která Vás bude bavit
  • Dobré mzdové ohodnocení a další zajímavé benefity
  • Pomůžeme Vám růst, vyšvihnout se můžete až na manažera
  • Samozřejmostí jsou stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • 2 Sick Days
  • a je toho mnohem více...

Těšíme se na Váš životopis.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Brixí