Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Řidič VZV / Retrakář - Strančice

Co bude Vaším úkolem?

  • Práce s moderní manipulační technikou
  • Kontrola zboží při příjmu a výdeji
  • Spolupráce při správném naložení a vytížení kamionů
  • Úklid na pracovišti

Co od Vás očekáváme?

  • Pracovat s chutí a spolehlivě
  • Pozitivní přístup při řešení vzniklých situací
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Praxi na pozici Skladník (výhodou)
  • Průkaz na vysokozdvižný vozík (výhodou)

Co nabízíme?

  • Jistotu pravidelné mzdy
  • Finanční motivaci za mimořádný výkon
  • Bezva tým kolegů a práci, která Vás bude bavit
  • Pomůžeme Vám růst, vyšvihnout se můžete až na manažera
  • Samozřejmostí jsou stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • 2 Sick Days
  • a je toho mnohem více...

Těšíme se na Váš životopis!

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Brixí