Baví Vás moderní technologie? Sledujete svoji závislost na smartphonu?
Hledáte práci, která bude Vašim koníčkem?

Dokážeme splnit Váš sen, staňte se členem našeho týmu pro významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky. Hledáme nové kolegy do týmu! Těšíme se na Vás!

Diagnostik moderní elektroniky - Strančice

Co bude Vaším úkolem?

  • Kontrola a diagnostika moderní elektroniky
  • Evidence zjištěných závad
  • Aktualizace provozního systému společnosti
  • Manipulace se zbožím na skladě
  • Příjem a balení zboží

Co od Vás očekáváme?

  • Manuální zručnost a preciznost
  • S počítačem jste si už potykali
  • Pracovat s chutí a spolehlivě
  • Zodpovědnost je Vaše silná stránka
  • Pozitivní přístup za každé situace

Na co se můžete těšit?

  • Prestižní práci s prestižními HiTec produkty
  • Bezva tým kolegů a práci, která Vás bude bavit
  • Pracovní dobu od 7:00 do 15:00 hodin
  • Dobré platové ohodnocení a další zajímavé benefity
  • Pomůžeme Vám růst, vyšvihnout se můžete až na pozici vedoucího
  • Samozřejmostí jsou stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • a je toho mnohem více...

Pošlete svůj životopis a my se Vám ozveme nazpět.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Helene Prellová
Všechromy 65
251 63  Strančice
Česká republika