Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Pracovní příležitost pro zdravotně postižené - Strančice

Co bude Vaším úkolem?

• Práce dle vašich možností a schopností - příjem, kontrola a balení zboží
• Příprava obalového materiálu a etiket
• Práce s ručním skenerem / čtečkou nebo PC
• Práce na zkrácený nebo plný úvazek dle vašich potřeb

Co od Vás očekáváme?

• Pracovat s chutí a spolehlivě
• Pozitivní přístup a chuť učit se
• Spolehlivost a zodpovědnost při dodržování plánovaných směn a plnění zadaných úkolů

Co nabízíme?

• Bezva tým kolegů a práci, která bude respektovat vaše potřeby a zdravotní omezení
• Dobré platové ohodnocení a další zajímavé benefity
• Pomůžeme Vám růst, vyšvihnout se můžete až na pozici vedoucího
• Samozřejmostí jsou stravenky
• Příspěvek na dopravu v hodnotě 1000Kč za měsíc
• Týden dovolené navíc
• a je toho mnohem více...

Těšíme se na Váš životopis.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lucie Horová
Všechromy 65
251 63  Strančice
Česká republika