Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker a připojte se k nám do týmu!

Analytik řízení zásob - Strančice

Co bude Vaším úkolem?

  • Řízení zásob prestižních HiTec výrobků
  • Sledovat a aktualizovat interní pohyby zboží na skladě
  • Pravidelný reporting a ad hoc analýzy pro vedení společnosti
  • Komunikace se zákazníkem, ale také s kolegy z provozu
  • Být stále v obraze a nebát se být součástí chodu provozu
  • Zapojení do zajímavých projektů

Co od Vás očekáváme?

  • Logické schopnosti - umět si klást správné otázky a nalézat na ně odpovědi
  • Pozitivní přístup k práci a proaktivní přístup na dalším rozvoji společnosti
  • Ochotu stále se učit novým věcem a vylepšovat svou práci
  • Excel na velmi dobré úrovni - budete vytvářet tabulky, pracovat s daty a matematickými funkcemi
  • Chuť učit se SAP a další programy
  • Časovou flexibilitu - práce na dvě směny
  • Angličtinu, která se vám bude hodit především v emailové komunikaci

Co Vám nabízíme?

  • Bezva tým kolegů a práci, která Vás bude bavit
  • Pomůžeme Vám růst, vyšvihnout se můžete až na vedoucí pozici
  • Samozřejmostí jsou stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • Využít můžete také 2 dny preventivního volna
  • a je toho mnohem více...

Pojďte k nám! Zašlete nám svůj životopis a my se s Vámi spojíme.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lucie Horová
Všechromy 65
251 63  Strančice
Česká republika