Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Noční dispečer - Rudná u Prahy

Hledáme pro naše oddělení pozemních přeprav v Rudné u Prahy uchazeče/čku, který by doplnil náš tým na pozici Dispečera pro práci pouze v noci.

Co bude Vaším úkolem?

  • provádět příjem poptávek od zasilatelů
  • zajišťovat přepravní kapacity, plánovat trasy, komunikovat s dopravci
  • monitorovat polohy vozidel a hlášení volných kapacit
  • zabezpečovat podklady pro vyřizování reklamací
  • optimalizovat náklady oddělení
  • zodpovídat za správnost a aktuálnost dat v provozním systému
  • zúčastňovat se projektů
  • měřit a vyhodnocovat kvalitu dodavatelů

Co od Vás očekáváme?

  • ochotu pracovat pouze v nočním provozu / možnost práce z domova
  • SŠ vzdělání (dopravního směru výhodou)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • pokročilá znalost práce s PC
  • pozitivní myšlení, spolehlivost, samostatnost
  • komunikativnost, schopnost samostatné i týmové práce

Co dále uvítáme?

  • praxi v oblasti logistiky a spedice
  • chuť se zapojit do firemního života
  • ochotu a otevřenost učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • podporu ve Vašem vzdělávání, možnost profesního růstu
  • propracovaný plán zaškolení
  • prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou, příspěvek na stravování, penzijní/životní pojištění, T-Mobile benefit

Nástup možný ihned!

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728