Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Skladník - Humpolec

Pro náš sklad v Humpolci hledáme vhodné uchazečky/uchazeče na pozici skladník.

Co bude Vaším úkolem?

  • pracovat s moderní manipulační technikou (VZV, retrack apod.)
  • používat mobilní skenery
  • kontrolovat zboží při příjmu a výdeji
  • spolupracovat na správném naložení a vytížení kamionů
  • práce ve dvousměnném provozu

Co od Vás očekáváme?

  • pracovat s chutí a spolehlivě
  • pozitivní přístup při řešení vzniklých situací
  • trestní bezúhonnost
  • praxi na pozici skladník (výhodou)

Co nabízíme?

  • získáte jistotu pravidelné mzdy
  • budete finančně motivováni za mimořádný výkon
  • můžete získat/obnovit si průkaz VZV
  • budete s námi pracovat v příjemném prostředí
  • získáte 5 týdnů zasloužené dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění a mnoho dalších výhod
  • nástup ihned nebo dle dohody

Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společenských akcích jako vánočních večírcích, sportovních víkendech a dalších aktivitách.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728