Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky nebo se v tomto oboru dále rozvíjet?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Zasilatel pozemních přeprav - Pardubice

Pro naši pobočku v Pardubicích hledáme uchazeče / čku na pozici zasilatel pozemních přeprav.

Co bude Vaším úkolem?

  • koordinace vozidel na trase
  • plánování tras dopravních vozidel
  • kontrola statusů, smluv a inventura skladu
  • komunikace se zákaznickými centra, skladem
  • práce v dvousměnném provozu (ranní, odpolední)

Co od Vás očekáváme?

  • spolehlivost
  • kreativnost
  • komunikativnost
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny na zotavenou
  • příspěvek na stravování, na penzijní / životní pojištění
  • prohlubování odborných znalostí (např.školení bezpečnostních poradců ADR)
  • přátelský kolektiv

Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy, charitativní akce a další aktivity.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728