Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky nebo se v tomto oboru dále rozvíjet?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Disponent leteckých přeprav - Rudná u Prahy

Pro naši pobočku v Rudné u Prahy hledáme posilu do týmu leteckých přeprav.

Co bude Vaším úkolem?

  • objednávání leteckých importních zásilek v zahraničí
  • každodenní intenzivní komunikace se zákazníky - objednávky, informování o průběhu přepravy, řešení požadavků
  • spolupráce s pobočkami společnosti Schenker po celém světě
  • úzká komunikace s podpůrnými úseky
  • administrativní práce v interním systému

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • prozákaznický přístup
  • umění rozvrhnout si pracovní úkoly
  • samostatnost i schopnost práce v týmu

Co Vám nabízíme?

  • detailně propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže během prvních týdnů
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny preventivního volna
  • příspěvek na stravování, penzijní / životní pojištění
  • T-Mobile benefit

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728