Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Recruiter - Rudná u Prahy (DPP/DPČ)

Do svého týmu hledáme výpomoc pro zastřešení náborových aktivit v souvislosti s rozjezdem nových projektů.

Co bude Vaším úkolem?

• zpracování došlých reakcí v Teamiu, administrace inzerátů
• telefonické a osobní pohovory s kandidáty
• občasný výjezd k osobním pohovorům na pobočku - Praha a blízké okolí
• zprocesování pracovních nabídek a dokumentů k nástupu

Co od Vás očekáváme?

• alespoň krátkou předchozí zkušenost v recruitmentu
• výborné komunikativní a organizační schopnosti
• pozitivní naladění a chuť do práce

Co Vám nabízíme?

• příležitost být součástí startu nové pobočky
• volné rozvržení pracovní doby + možnost pracovat z domova
• zaškolení, práci v milém kolektivu 
• spolupráci na bázi DPP/DPČ

Vhodné pro studenty, maminky na RD…
Nástup možný „ihned“ příp. dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406