Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Skladník překladiště - Blučina u Brna + benefity!!!

Pro náš terminál v Blučině u Brna hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici skladník překladiště.

Novým zaměstnancům nabízíme náborový příspěvek až 10.000,- !!! (po ukončení zkušební doby)
K dispozici je také příspěvek na dopravu 1.500,- (čistého) nebo svoz vozem do Blučiny!!!

Co bude Vaším úkolem?

  • fyzický a systémový příjem a výdej zboží
  • kontrola zboží
  • skenování mobilním skenerem
  • skladová manipulace s využitím moderní techniky

Co od Vás očekáváme?

  • pečlivost, flexibilitu, důslednost
  • praxe se skladovou činností (retrak, čelní VZV) výhodou
  • platný průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • získáte jistotu pravidelné mzdy
  • můžete získat/obnovit si řidičský průkaz VZV
  • budete s námi pracovat v příjemném prostředí moderního skladu
  • získáte 5 týdnů zasloužené dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění a mnoho dalších výhod
  • nástup ihned nebo dle dohody

Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společenských akcích jako vánočních večírcích, sportovních víkendech a dalších aktivitách.

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Ondřej Dostál
Blučina 750
664 56  Blučina
Česká republika
Telefon: +420 735 793 073