Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Kontrolor kvality - automotive - Kosmonosy

Pro naši pobočku provozující lehkou montáž nárazníků pro oblast automotive, hledáme nadšence se smyslem pro kvalitu a důslednost.
Dveře máme otevřeny jak pro zkušené kvalitáře, tak pro absolventy, kteří do oblasti kvality teprve pronikají.

Co od Vás očekáváme :

  • SŠ vzdělání nebo prokazatelnou praxi min. 2 roky na obdobné pozici/ na pozici z výrobního procesu nebo kvality.
  • aktivní přístup při řešení (nových) problémů, samostatnost, pečlivost
  • nadšení pro nové věci – každý den se setkáváme s novými situacemi
  • komunikační a prezentační dovednosti, které uplatníte při školení pracovníků nebo denním řešení vzniklých problémů
  • znalost MS Office, především Excelu pro práci s tabulkami a grafy
  • zkušenosti v oblasti kvality jsou výhodou nikoli podmínkou
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co bude Vaším úkolem:

  • řízení interní dokumentace v oblasti integrovaného systému ISO 9001, ISO 140001, ISO 18001, IATF 16949
  • plánování a provádění interních prověrek jakosti
  • spoluvytváření nápravných opatření, prověřování jejich účinnosti, popřípadě navrhování účinnějších řešení
  • v rámci logistiky aktivní podíl na zavádění a udržování postupů a metodik POP, KAIZEN a 5S
  • komunikace a spolupráce se zákazníkem na změnovém řízení
  • spoluorganizování interních školení v oblasti systému integrovaného managementu, vytváření zápisů

Co Vám nabízíme:

  • zaškolení do zajímavé a náročné oblasti kvality
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou
  • možnost dotované stravy v kantýně logistického areálu
  • příspěvek na dopravu
  • systém zaměstnaneckých benefitů – Cafeterie
  • příspěvek na stravování, penzijní / životní pojištění
  • jazykové vzdělávání, externí odborná školení
  • náborový příspěvek 10.000,- Kč

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lenka Vojtíšková
Telefon: +420 735 793 052