Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker a připojte se k nám do týmu!

Junior vedoucí příjmu HiTec produktů - Strančice

Co bude Vaším úkolem?

  • Řídit a koordinovat činnost své směny (menší tým)
  • Zodpovídat za vyřešení všech reklamací a nestandardních situací
  • Dbát na dosahování efektivní produktivity týmu
  • Spolupracovat při vytváření pracovních postupů a procesů a při implementaci nových projektů v rámci svého oddělení
  • Dbát na dodržování bezpečnostních opatření proti ztrátám a krádežím ve skladu
  • Práce ve dvousměnném provozu (PO-PÁ)

Co od Vás očekáváme?

  • Schopnost vést a motivovat tým pracovníků, pokud jste přirozená autorita, máte vyhráno
  • Nevzdávat žádnou situaci a hledat řešení
  • Dobrá znalost skladových procesů a technologií
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost angličtiny výhodou, nikoli podmínkou

Na co se můžete těšit?

  • Bezva tým kolegů a práci, která Vás bude bavit
  • Dobré platové ohodnocení a další zajímavé benefity
  • Pomůžeme Vám růst, vyšvihnout se můžete až na manažera
  • Samozřejmostí jsou stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • a je toho mnohem více...

Těšíme se na Váš životopis!

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lucie Horová
Všechromy 65
251 63  Strančice
Česká republika