Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Referent/-ka pojištění a reklamací - Rudná u Prahy

Do našeho týmu reklamací hledáme kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s každodenní agendou spojenou s řešením reklamací a škodních událostí a stanou se tak platnými členy malého, ale důležitého oddělení.

Co bude Vaším úkolem?

- budete kontaktní osobou pro zástupce jednotlivých poboček, kteří Vám budou odevzdávat podklady k reklamacím vůči dopravcům
- povedete evidenci reklamací a škodních událostí vzniklých při mezinárodní i vnitrostátní přepravě
- budete připravovat základní právní podklady dle požadavků nadřízeného
- budete provádět základní poradenskou činnost pro jednotlivé terminály

Co od Vás očekáváme?

- sš /voš vzdělání, právní nebo dopravní obor je výhodou
- dobrou znalost angličtiny důležitou pro pravidelnou komunikaci s partnery v zahraničí (zejména písemná forma)
- samostatnost, kterou uplatníte při rozhodování o odpovědnosti za vzniklou škodu
- ochotu denně řešit nepříjemné záležitosti
- kultivovaný jazykový projev, schopnost naslouchat a vést efektivní komunikaci
- uživatelskou znalost MS Office nutnou pro pravidelné zpracování podkladů a reportů

Co Vám nabízíme?

• podporu během zapracování díky ochotným kolegům a adaptačnímu plánu
• možnost zdokonalení a prohloubení svých znalostí a dovedností v úspěšné mezinárodní firmě
• moderní pracovní prostředí se skvělým zázemím (stravování v místě pracoviště, posilovna, možnost masáží v budově firmy)
• roční bonus závislý na Vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
• 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• program jazykového vzdělávání
• zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
• příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let

Nástup možný "ihned" nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406