Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti
DB Schenker!

Skladník - Bor u Tachova

Rádi byste pracovali ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu? Pojďte pracovat k nám!
Pro náš sklad v Boru u Tachova hledáme vhodné uchazeče/-ky na pozici Skladník. NABÍZÍME NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10.000,- Kč!

Co bude Vaším úkolem?

• spolupráce při nakládce/vykládce kamionů
• práce s moderní manipulační technikou (VZV, retrack apod.)
• kontrola zboží při příjmu a výdeji
• obsluha mobilních skenerů
• balení, etiketování, kompletace zboží

Co od Vás očekáváme?

• chuť do práce, spolehlivost
• manuální zručnost
• trestní bezúhonnost
• praxe v oboru výhodou

Co Vám nabízíme?

• práci ve stabilní firmě v jednosměnném provozu
• náborový příspěvek 10.000,- Kč
• můžete získat/obnovit si průkaz VZV
• budete s námi pracovat v příjemném prostředí a kolektivu
• finanční motivaci za mimořádný výkon
• zaměstnanecké výhody jako např. 5. týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, výrazně levnější telefonování pro rodinu a mnoho dalších výhod

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt:
Ivana Mutzbauerová, manažerka LSC,
Tel: 374 732 035, 602 510 814

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406