Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Skladník s VZV - Nymburk

Pro naši pobočku ve Zvěřínku hledáme do 3 směnného provozu vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Skladník.

Co bude Vaším úkolem?

• spolupráce při nakládce/vykládce kamionů
• práce s moderní manipulační technikou
• kontrola zboží při příjmu a výdeji
• obsluha mobilních skenerů

Co od Vás očekáváme?

• praxi s obsluhou VZV
• chuť do práce, spolehlivost
• manuální zručnost
• trestní bezúhonnost
• ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Co Vám nabízíme?

• zázemí stabilní, silné a rostoucí mezinárodní společnosti
• 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• možnost čtvrtletních odměn za nadstandardní výkon/aktivitu pro společnost
• zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
• příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
• a mnoho dalších výhod

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406