Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Specialista celní deklarace - Rudná u Prahy

Co bude Vaším úkolem?

• zajištění odbavení celních zásilek jednotlivých produktů
• jednání s celními úřady
• pravidelný kontakt se zákazníkem
• úzká spolupráce s kolegy z odd. air a ocean
• kontrola dodržování celních předpisů a příslušné dokumentace

Co od Vás očekáváme?

• SŠ vzdělání
• zkušenosti z oblasti celní deklarace
• znalost celních předpisů a procesů
• uživatelskou znalost MS Office, celní SW
• znalost práce s internetovými aplikacemi eurLex, justice.cz, TARIC EU apod.
• základní znalost AJ/NJ
• ochotu učit se nové věci

Co Vám nabízíme?

• zajímavou práci u zaměstnavatele, který je špičkou ve svém oboru
• příjemné, moderní prostředí stabilní, úspěšné a stále rostoucí mezinárodní společnosti
• roční bonus závislý na Vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
• 5 týdnů dovolené, 2 dni zdravotního volna
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
• příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
• a mnoho dalších výhod

Nástup možný v únoru 2019 nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406