Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vedoucí směny - Rudná u Prahy

Pro naše překladiště v Rudné u Prahy hledáme do třísměnného provozu vedoucí / ho směny.

Jaké jsou naše požadavky?

  • SŠ vzdělání
  • přirozená autorita
  • schopnost vést a motivovat tým 15 pracovníků v provozu
  • odpovědnost, samostatnost, pozitivní myšlení
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • vedení a motivace týmu na své směně
  • zodpovědnost za efektivitu nasazení lidských a materiálních zdrojů ve skladu
  • realizace nakládky / vykládky zboží, uskladnění, skenování a další činnosti spojené s manipulací se zbožím ve skladu
  • zodpovědnost za pořádek a čistotu své směny dle firemních směrnic
  • spolupráce s vedoucím skladu na proškolení svého týmu

Jaké benefity nabízíme?

  • jistotu pravidelného příjmu
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou
  • příspěvek na stravování, penzijní nebo životní pojištění
  • výhodné volání poskytované operátorem T-Mobile
  • možnost využití placených přesčasových hodin

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš životopis případně pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728