Hledáte práci k nakousnutí? Baví Vás moderní technologie?
Hledáte práci, která bude Vašim koníčkem?

Dokážeme splnit Váš sen, staňte se členem našeho týmu pro významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky. Hledáme nové kolegy do týmu! Těšíme se na Vás!

Kontrolor kvality HiTec produktů - Strančice

Co bude Vaším úkolem?

  • Vstupní kontrola prestižních HiTec výrobků při přijímání zboží
  • Dohlížení na dodržování postupů a procesů v provozu
  • Identifikace potenciálu k dalšímu zlepšení a rozvoji
  • Spolupráce při vyšetřování závažných škod HiTec výrobků
  • Příprava dokumentace o případných škodách na zboží
  • Každodenní komunikace s kolegy z provozu, ale také se zákazníky
  • Být stále v obraze a nebát se být součástí chodu provozu
  • Zapojit se do práce na speciální a ad-hoc aktivitách

Co očekáváme?

  • Časovou flexibilitu
  • Týmového ducha a pozitivní energii
  • Preciznost a smysl pro detail
  • Nebát se přiložit ruku k dílu
  • Chuť učit se nové věci

Co Vám nabízíme?

  • Bezva tým kolegů a práci, která Vás bude bavit
  • Pomůžeme Vám růst, vyšvihnout se můžete až do role vedoucího
  • Samozřejmostí jsou stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • 2 dny preventivního volna
  • a je toho mnohem více...

Těšíme se na Váš životopis!

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lucie Horová
Všechromy 65
251 63  Strančice
Česká republika