Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky nebo se v tomto oboru dále rozvíjet?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Referent zákaznického centra - Pardubice

Pro péči o naše významné zákazníky hledáme pro naše oddělení pozemních přeprav v Pardubicích vhodného uchazeče / čku na pozici Referent zákaznického centra pozemních přeprav (vhodné i pro absolventy).

Co bude Vaším úkolem?

  • komunikovat s našimi zákazníky
  • zpracovávat objednávky ve firemním informačním systému
  • spolupracovat s kolegy v týmu
  • komunikovat s dopravci, plánovat přepravy
  • připravovat cenové nabídky

Co od Vás očekáváme?

  • středoškolské vzdělání nejlépe dopravního směru
  • schopnost příležitostně komunikovat v anglickém jazyce
  • příjemnou komunikaci se zákazníkem
  • pečlivě a včas odvedenou práci
  • odolnost vůči občasnému stresu
  • flexibilní přístup
  • ochotu učit se novým věcem

Co dále uvítáme?

  • praxi v oblasti logistiky a spedice
  • chuť se aktivně zapojit do firemního života
  • samostatnost

Co Vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny na zotavenou
  • příspěvek na stravování, na penzijní / životní pojištění
  • prohlubování odborných znalostí (např.školení bezpečnostních poradců ADR)
  • přátelský kolektiv

Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy, charitativní akce a další aktivity.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728