Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Referent zákaznického centra - České Budějovice

Pro naše oddělení pozemních přeprav v Českých Budějovicích hledáme kolegu / kolegyni na pozici referenta zákaznického centra.

Co od Vás očekáváme:

  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • pokročilá znalost práce na PC
  • anglický jazyk slovem a písmem
  • samostatnost při řešení svěřených úkolů
  • znalost dodacích podmínek Incoterms výhodou

Co bude Vaším úkolem:

  • přijímat cenové poptávky a tvořit cenové nabídky zákazníkům v informačním systému
  • zabezpečovat přípravu podkladů pro řešení reklamací
  • zodpovídat za správnou a včasnou kalkulaci a předání k fakturaci
  • informovat o průběhu realizace přepravy zákazníka
  • komunikovat s kolegy v týmu i napříč odděleními

Co Vám nabízíme:

  • 5 týdnů zasloužené dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění, příspěvek na stravování
  • adaptační plán, který Vám pomůže během prvních týdnů
  • příjemný kolektiv
  • školení pro zvýšení Vaší kvalifikace, jazykové kurzy

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728