Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Referent příjmu - Strančice

"Na nic si nehrajeme, ale hrajeme si." Pojďte si hrát s námi...

Co bude Vaším úkolem?

  • Komunikovat se zákazníky v rámci procesu příjmu zboží moderní elektroniky
  • Být pravou rukou pro zákazníky, ale i kolegy napříč distribučním centrem
  • Pečovat o oboustranný aktivní vztah se zákazníkem
  • Objednávat dopravu, vytvářet přepravní dokumenty a provádět změny v objednávkách
  • Zodpovídat za aktualizaci a správu informací
  • Aktualizovat interní pohyby zboží ve skladu a v systému SAP
  • Spolupráce na reportingu

Co od Vás očekáváme?

  • Komunikační dovednosti a schopnost naslouchat zákazníkům
  • Proaktivní hledání řešení u chyb a nestandardních situací
  • Angličtinu, alespoň psanou formou
  • S počítačem si rozumíte, zejména s excelem
  • Pečlivost a časovou flexibilitu

Co Vám nabízíme?

  • Bezva tým kolegů a práci, která Vás bude bavit
  • Příspěvek na dopravu
  • Samozřejmostí jsou stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Odměnu za loajalitu
  • Pomůžeme Vám růst, profesně i osobnostně
  • Týden dovolené navíc, i sick days
  • a je toho mnohem více...

... a jak to u nás chodí? Mrknout můžete na https://www.proudly.cz/firmy/1442/db-schenker.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lucie Horová
Všechromy 65
251 63  Strančice
Česká republika