Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Zasilatel námořních přeprav - Rudná u Prahy

Pro naše oddělení námořních přeprav v Rudné u Prahy hledáme vhodného uchazeče / uchazečku na pozici zasilatele pro námořní přepravy.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ, VŠ vzdělání, ideálně dopravního směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pečlivost, spolehlivost a orientace na detail
  • samostatnost, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, smysl pro týmovou práci

Co bude Vaším úkolem:

  • zajištění přepravy námořních zásilek a průběžného sledování jejího průběhu
  • jako člen back-office zajišťování provozní podpůrně činnosti v námořním oddělení
  • komunikace se zákazníky, dopravci i interně v rámci společnosti
  • vystavování dokladů, fakturace a administrativní podpora procesu
  • řešení každodenních úkolů v rámci týmu

Co Vám nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou, příspěvek na stravování a penzijní / životní pojištění, na jazykové vzdělávání a řadu dalších výhod
  • adaptační plán, který Vám pomůže během prvních týdnů
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv

Prohlédněte si náš profil na www.proudly.cz.

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728