Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Skladník - Pardubice

Rádi byste pracovali ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu? Pro naše pracoviště v Pardubicích hledáme do 3 směnného provozu vhodného uchazeče / čku na pozici skladník. Práce je vhodná i pro ženy.

Co bude Vaším úkolem?

  • fyzický i systémový příjem a výdej zboží a jeho kontrola
  • obsluha manipulační techniky
  • skenování mobilním skenerem

Co od Vás očekáváme?

  • přesnost
  • spolehlivost
  • zručnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • platné řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík - pokud jej nemáte, zajistíme jej

Co Vám nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování, na penzijní / životní pojištění
  • T-Mobile benefit a řadu dalších výhod

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728