Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti
DB Schenker!

Výpomoc ve skladu - Mnichovo Hradiště

Jste z Mnichova Hradiště nebo přilehlého okolí a rádi byste si přivydělali?
Pro naše logistické centrum v MH hledáme posily do pracovního týmu.

Co bude Vaším úkolem?

• jedná se o nenáročnou manuální činnost - budete mít na starosti přípravu zboží na palety.
• vhodné např. pro maminky na RD nebo studenty SŠ/VŠ

Co od Vás očekáváme?

• manuální zručnost
• zodpovědný přístup k práci

Co Vám nabízíme?

• odměnu 150,- Kč/h
• spolupráci na DPP -> do částky 10.000,- Kč/měsíc neplatíte sociální ani zdravotní pojištění a daň z příjmu činí 15 %
• časovou flexibilitu (6 – 22 h)
• řádné zaučení
• vybavení pracovním oděvem i pracovními prostředky je u nás samozřejmostí
• nástup možný „ihned“ nebo dle domluvy

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis nebo kontaktujte manažera log. centra: martin.bodlak@schenker.cz, 731 636 729.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406