Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Referent kvality - automotive - třísměnný provoz

Pro pobočku DB Schenker v Kosmonosích, kde provádíme kompletaci autodílů, hledáme spolehlivé kolegy/kolegyně na pozici Referenta kvality.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • výbornou znalost práce s MS Excel, kterou uplatníte při každodenní tvorbě reportů, grafů a statistik
  • pečlivost a důslednost jsou důležité při tvorbě interní dokumentace
  • komunikační a prezentační dovednosti, které uplatníte při školení pracovníků a komunikaci se zaměstnanci v provozu
  • zkušenosti v oblasti kvality jsou výhodou nikoli podmínkou
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co bude Vaším úkolem:

  • pravidelný reporting na základě dat z výroby
  • tvorba a správa interní dokumentace
  • provádění interních prověrek jakosti
  • spoluorganizování interních školení v oblasti systému integrovaného managementu, vytváření zápisů

Co Vám nabízíme:

  • možnost nastartovat svou kariéru v oblasti automotive kvality
  • zaškolení přímo ve výrobním procesu
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny preventivního volna
  • možnost dotované stravy v kantýně logistického areálu
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • systém zaměstnaneckých benefitů – Cafeterie
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • jazykové vzdělávání, externí odborná školení
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lenka Vojtíšková
Telefon: +420 735 793 052