Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Dispečer / Referent zákaznického centra

Pro naši pobočku v Plzni (Domažlická ulice) hledáme nového kolegu / yni na pozici Referent zákaznického centra.

Co bude Vaším úkolem:

  • komunikace s obchodním oddělením a dopravními partnery
  • optimalizace a dispozice obdržených zakázek
  • řešení problémů s expedicemi
  • příprava podkladů pro ad-hoc nabídky
  • vytvoření zastupitelnosti ve skupině kolegů

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ / VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy bez předchozí praxe)
  • schopnost logického uvažování
  • anglický nebo německý jazyk na uživatelské úrovni
  • časovou flexibilitu
  • odolnost vůči stresu
  • kultivovaný projev

Co Vám nabízíme:

  • získání nových zkušeností v oblasti logistiky pro významného zákazníka
  • adaptační plán, který Vás provede zkušební dobou
  • 5 týdnů zasloužené dovolené, 2 dny preventivního volna, 1 den na veřejně prospěšné práce
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění, na stravování, na jazykové vzdělávání a další
  • kolektiv, ve kterém rád budete trávit čas
  • společensko-sportovní akce

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

Shlédněte náš profil na www.proudly.cz a zjistěte o nás víc.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728