Administrativní podpora pro námořní oddělení

Pro naše oddělení námořních přeprav hledáme posilu pro administrativní podporu týmu 15 zaměstnanců. Práce je vhodná pro absolventy.

Co bude Vaším úkolem?

  • jako člen back-office zajišťování provozní podpůrné činnosti v námořním oddělení
  • příprava podkladů pro dopravu a naskladnění zásilek, administrativní podpora procesu, fakturace
  • řešení každodenních úkolů v rámci týmu

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ vzdělání, vhodné pro absolventy
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pečlivost, spolehlivost a orientaci na detail
  • samostatnost, vysoké pracovní nasazení, smysl pro týmovou práci

Co Vám nabízíme?

  • propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
  • podporu při Vašem vzdělávání a profesním růstu
  • příjemné, moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, penzijní nebo životní pojištění nebo jazykové kurzy a mnoho dalších výhod

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí tlačítka "Odpovědět".

Shlédněte náš profil na www.proudly.cz a dozvíte se o nás víc.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728