DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb. Realizuje mezinárodní toky zboží mezi výrobními a obchodními subjekty v Evropě prostřednictvím pozemních přeprav a v celosvětovém měřítku formou leteckých a námořních přeprav.

Brigáda - Celní deklarant/ka - Brno, Slatina

Požadujeme:

  • ochotu učit se novým věcem
  • pečlivost a zodpovědnost
  • komunikativnost
  • znalost práce s MS Office (Word a Excel)

Náplň práce:

  • fyzická kontrola zboží na celnici
  • tisk pošty
  • doručování dokumentů na Celní úřad
  • příprava dokumentů v souborech Word a Excel
  • jednání a spolupráce s odděleními pozemních, námořních a leteckých přeprav

Nabízíme:

  • možnost spolupráce od 01.06. do 10.07.2019
  • zaměstnáme Vás formou Dohody o provedení práce
  • pracovní dobu od 8:00 - 15:00 hodin
  • mzdu 130,- Kč za hodinu

Nástup možný dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Blučina 750
664 56  Blučina
Česká republika