Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Specialista námořních přeprav - Rudná u Prahy

Pro naše oddělení námořních přeprav v Rudné u Prahy hledáme kolegu / kolegyni na pozici speciality pro významné zákazníky.

Jaké jsou naše požadavky?

  • SŠ, VŠ vzdělání, ideálně dopravního směru
  • praxe na obdobné pozice výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • obchodní a komunikační dovednosti
  • samostatnost, komunikativnost, empatii
  • vysoké pracovní nasazení
  • smysl pro týmovou práci a prozákaznické cítění

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • poskytování kompelxního zákaznického servisu svěřené klientele
  • zajišťování optimálního způsobu přepravy a průběžné sledování jejího průběhu
  • komunikace s rejdaři, pozemními dopravci, zákazníky a zahraničními partnery
  • aktivní cenotvorba a prodej námořních služeb DB Schenker

Co Vám nabízíme?

  • zajímavou práci v jedné z nejvýznamnějších spedičních společností
  • motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou
  • příspěvek na stravování, na penzijní nebo životní pojištění a jazykové vzdělávání
  • odměny za loajalitu formou cafetérie
  • pracovní prostředí v moderních prostorách

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

Podívejte se na náš profil na www.proudly.cz a dozvíte se o nás víc!

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728