DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb. Realizuje mezinárodní toky zboží mezi výrobními a obchodními subjekty v Evropě prostřednictvím pozemních přeprav a v celosvětovém měřítku formou leteckých a námořních přeprav.

Brigáda - Práce ve skladu - Nový Jičín

Požadujeme:

  • věk min. 18 let
  • zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem (průkaz na VZV není nutný, lze u nás získat)
  • fyzická zdatnost
  • pečlivost a zodpovědnost
  • komunikativnost a důslednost

Náplň práce:

  • realizace vykládky a nakládky zboží na terminálu
  • evidenční kontrola materiálu
  • přebalování, třídění a kontrola zboží

Nabízíme:

  • možnost spolupráce od 01.06.2019
  • smlouvu formou Dohody o provedení práce
  • pracovní dobu individuální, dle předchozí dohody s vedením terminálu
  • mzdu 110,- Kč za hodinu

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Blučina 750
664 56  Blučina
Česká republika