Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Zasilatel pozemních přeprav - Blučina u Brna

Pro naše oddělení pozemních vnitrostátních přeprav v Blučině u Brna hledáme kolegu/kolegyni na pozici zasilatel pozemních přeprav (vhodné i pro absolventy).

Co bude Vaším úkolem?

  • vystavování podkladů k fakturaci a kontrola dokumentace řidičů vozů
  • zpracovávat interní objednávky v systému
  • řešení reklamací a denních kalkulací
  • příprava podkladů pro osobní odběr - samodovoz
  • spolupracovat s partnery v rámci České republiky

Co od Váš očekáváme?

  • středoškolské vzdělání (dopravního směru výhodou)
  • příjemnou komunikaci se zákazníkem a asertivní jednání (praxe v logistice nebo spedici výhodou)
  • pečlivost a schopnost rozhodovat se
  • odolnost vůči občasnému stresu
  • ochotu pracovat příležitostně přesčas v jednosměnném provozu

Co nabízíme?

  • podporu ve Vašem vzdělávání a profesním růstu
  • propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
  • prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky nebo přátele
  • příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • získáte 5 týdnů zasloužené dovolené + 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění a mnoho dalších výhod
  • nástup ihned nebo dle dohody

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém, případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí tlačítka "odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Blučina 750
664 56  Blučina
Česká republika