Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Referent Customer desk - Blučina u Brna

Pro naše oddělení pozemních přeprav v Blučině u Brna hledáme vhodnou uchazečku/uchazeče na pozici referenta zákaznického centra pozemních přeprav (vhodné i pro absolventy).

Co bude Vaším úkolem?

  • komunikovat s našimi zákazníky
  • přijímat cenové poptávky a tvořit cenové nabídky zákazníkům v informačním systému a zodpovídat za jejich realizovatelnost
  • informovat zákazníka o průběhu realizace
  • budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky
  • zodpovídat za správnou a včasnou kalkulaci a předání podkladů k fakturaci nebo reklamaci

Co od Vás očekáváme?

  • středoškolské vzdělání nejlépe dopravního/ekonomického směru
  • schopnost příjemně komunikovat se zákazníkem a to i v anglickém jazyce
  • pečlivě a včas odvedenou práci
  • flexibilitu a odolnost vůči občasnému stresu
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Co nabízíme?

  • podporu ve Vašem vzdělávání a profesním růstu
  • propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
  • prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • odpovídající ohodnocení
  • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky nebo přátele
  • příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • získáte 5 týdnů zasloužené dovolené + 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění a mnoho dalších výhod
  • nástup ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete Váš strukturovaný životopis v českém, případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Blučina 750
664 56  Blučina
Česká republika