Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Administrativní výpomoc - Kosmonosy

Pro naši pobočku v Kosmonosích hledáme na výpomoc pečlivého/ou a spolehlivého/ou brigádníka/brigádnici

Co od Vás očekáváme:

  • pečlivost, spolehlivost, flexibilitu
  • uživatelskou znalost PC - Excel - grafy, zpracování reportů, Outlook, Word - formátování

Co bude Vaším úkolem:

  • příprava a zpracování podkladů dle zadání oddělení kvality, personálního oddělení
  • administrativní podpora s interní a externí dokumentací
  • pomoc s kontrolou dokumentů
  • evidence zjištěných nedostatků do tabulky (Excel)
  • komunikace s kolegy z provozu
  • zadávání reklamací do systému Palstat

Co Vám nabízíme:

  • možnost uplatnit a rozšířit své dosavadní znalosti a zkušenosti
  • možnost poznat prostředí logistické firmy a automotive
  • pracovní doba flexibilní, dle domluvy

Nástup možný dle dohody

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lenka Vojtíšková
Telefon: +420 735 793 052