Hledáte práci k nakousnutí? Baví Vás moderní technologie?
Hledáte práci, která bude Vašim koníčkem?

Dokážeme splnit Váš sen, staňte se členem našeho týmu pro významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky. Hledáme nové kolegy do týmu! Těšíme se na Vás!

Pracovní příležitost pro zdravotně postižené - Strančice

Co bude Vaším úkolem?

• Práce dle vašich možností a schopností
• Příjem, kontrola a balení zboží
• Manipulace s produkty (moderní elektronikou)
• Příprava obalového materiálu a etiket
• Práce s ručním skenerem / čtečkou nebo PC

Co od Vás očekáváme?

• Pracovat s chutí a spolehlivě
• Pozitivní přístup a chuť učit se
• Spolehlivost a zodpovědnost při plnění zadaných úkolů

Co Vám nabízíme?

• Práce na zkrácený nebo plný úvazek dle vašich potřeb
• Mzdu na účtu vždy nejpozději 10. den v měsíci
• Bezva tým kolegů a práci, která bude respektovat vaše potřeby a zdravotní omezení
• Férové mzdové ohodnocení a další zajímavé benefity
• Samozřejmostí jsou stravenky
• Příspěvek na dopravu
• Týden dovolené navíc + 2 Sick Days
• Pravidelné akce pro zaměstnance
• a je toho mnohem více...

Těšíme se na Váš životopis!

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lucie Horová
Všechromy 65
251 63  Strančice
Česká republika
Zeptejte se nás