Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Fakturant/ka - Liberec

Hledáte práci na zkrácený úvazek? Baví Vás hrát si s čísly a zajímá Vás doprava? Pak jste právě tím, koho hledáme. Náš velmi zkušený tým rozšiřujeme o dalšího člena.

Co bude Vaším úkolem?

  • kalkulovat zásilky
  • generovat vydané faktury
  • zpracovávat došlé faktury
  • podílet se na provozních uzávěrkách
  • průběžná finanční kontrola

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • uživatelskou znalost práce na PC, excel - mírně pokročilý
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • základní znalost anglického jazyka
  • odpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • ochotu pracovat v týmu

Co nabízíme?

  • zaměstnání na zkrácený úvazek - 30 hodin/týden
  • propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže během prvních měsíců
  • společnost, kde je vzájemná spolupráce založená na důvěře
  • příjemné, moderní prostředí nadnárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění a mnoho dalších výhod
  • nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody

Prohlédněte si náš profil na www.proudly.cz a dozvíte se o nás víc.

Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy, charitativní akce a další aktivity.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728