Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Referent logistiky / Vedoucí směny - Ostrava

Pro naše pracoviště v Ostravě hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici referent logistiky/vedoucí směny.

Co od Vás očekáváme:

  • SOU/SŠ vzdělání, zkušenost v logistice min. 1 rok
  • zkušenosti se systémy a procesy ve skladování zboží a prozákaznický přístup
  • schopnost efektivně organizovat práci menšího kolektivu podřízených
  • pokročilé znalosti SAP a MS Office
  • základní znalost AJ

Co bude Vaším úkolem:

  • vedení týmu a jeho aktivní řízení a organizace směny, včetně pozitivní motivace
  • kontrola kvality a produktivity práce podřízených pracovníků
  • podíl na úpravách a vytváření logistických procesů
  • komunikace se zákazníky
  • práce ve skladovém systému

Co nabízíme:

  • zázemí a jistotu stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou, příspěvek na penzijní / životní pojištění, stravování a jazykové vzdělávání
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • adaptační plán, který Vám pomůže v průběhu prvních týdnů
  • přátelský kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém, případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Ondřej Dostál
Lihovarská 679/40
718 00  Ostrava
Česká republika