Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Výpomoc ve výrobě - Kosmonosy - DPP

Jste z Kosmonos a rádi byste si přivydělali?
Pro naši pobočku v Kosmonosích hledáme posilu do pracovního týmu.

Co bude Vaším úkolem?

- jedná se o jednoduchou manuální činnost
- vhodné např. pro maminky na RD nebo studenty SŠ/VŠ

Co od Vás očekáváme?

- manuální zručnost
- zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost

Co Vám nabízíme?

- odměnu 130,- Kč/h
- spolupráci na DPP - do částky 10.000,- Kč/měsíc neplatíte sociální ani zdravotní pojištění a daň z příjmu činí 15%
- pracovní dobu 4 - 6 hodin/den dle zakázek
- řádné zaučení
- vybavení pracovním oděvem i pracovními prostředky je u nás samozřejmostí

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lenka Vojtíšková
Telefon: +420 735 793 052