Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky nebo se v tomto oboru dále rozvíjet?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Specialista IT podpory - Kosmonosy

Co bude Vaším úkolem?

 Budete poskytovat uživatelskou podporu pro systémy a aplikace na 1. úrovni podpory v rámci směnného provozu
 Budete provádět instalace, konfigurace a údržbu koncových zařízení
 Budete zajišťovat úvodní školení spojené s využíváním IT prostředků a techniky
 Dále bude Vaším úkolem kontrola a monitoring svěřených provozních systémů a také hardwarového vybavení
 Budete zakládat nové uživatele a zajišťovat jejich správu

Co od Vás očekáváme?

 Středoškolské vzdělání ideálně v oblasti IT
 Uvítáme praxi v oboru, ale rádi si zaučíme i absolventa
 Administrátorské znalosti pro údržbu a správu HW/SW vybavení
 Administrátorskou úroveň správy Windows 10 a MS Office
 Základní znalost Active Directory, Citrix a principů terminálových služeb
 Obecné znalosti síťového prostředí
 Alespoň základní znalost anglického jazyka
 Ochotu pracovat v třísměnném provozu a občasně zajišťovat on call pohotovost

Co nabízíme?

 podporu při vašem vzdělávání a profesním růstu (nadstandardní možnost vzdělání v IT oboru)
 propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
 prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, penzijní/životní připojištění a jazykové kurzy a mnoho dalších výhod
 nástup ihned nebo dle dohody
 náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč

Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy, charitativní akce a další aktivity.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Jitka Moravcová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika