Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vedoucí směny - Mnichovo Hradiště

Co bude Vaším úkolem?

• organizace a řízení práce svěřené směny
• vedení a motivace týmu podřízených
• komunikace se zákazníkem
• zodpovědnost za plnění KPI své směny
• manipulace se zbožím ve skladu
• kontrola dodržování předpisů v rámci BOZP, PO

Co od Vás očekáváme?

• min. střední odborné vzdělání
• velmi dobrou znalost skladových procesů a technologií
• schopnost vést a motivovat tým pracovníků
• znalost práce ve WMS, MS Office (základní administrativní úkony)
• samostatnost, zodpovědný přístup, přirozená autorita

Co Vám nabízíme?

• zázemí silné, stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnosti
• roční bonus závislý na Vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené, 2 dny preventivního volna
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
• příspěvek do benefitního programu 100 Kč měsíčně + dle odpracovaných let
• program jazykového vzdělávání
• a mnoho dalších výhod

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Chcete se dozvědět o naší společnosti více? Podívejte se na Proudly.cz!

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406