Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Mistr montáže - Kosmonosy

Co bude Vaším úkolem?

  • Budete řídit tým na montážní lince (40-60 lidí)
  • Důležitá součást Vaší práce bude motivace a podpora týmu
  • Budete mít zodpovědnost za dodržení výkonových norem a standardů kvality a BOZP
  • V případě odchylek od norem je nutné stanovení nápravných opatření

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost s vedením týmu několika desítek lidí
  • Znalost řízení výrobního/ montážního týmu a operací
  • Důležitá je odolnost vůči stresu a přirozená autorita
  • Důslednost při plnění pracovních úkolů
  • Samostatnost, rozhodnost, schopnost vést a motivovat tým
  • SŠ, popř. SOU s několikaletou praxí na obdobné pozici

Co uvítáme?

  • Znalost standardů Automotive
  • Nové nápady při řešení nestandardních situací

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění, jazykové kurzy
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dojíždění

Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy, charitativní akce a další aktivity.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lenka Vojtíšková
Telefon: +420 735 793 052