Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Zasilatel pozemních přeprav - Ostrava

Pro naše oddělení pozemních přeprav v Ostravě hledáme kolegyni/kolegu na pozici zasilatel pozemních přeprav.

Co bude Vaším úkolem?

  • komunikovat s našimi zákazníky a dopravci
  • zpracovávat interní objednávky v systému
  • spolupracovat s partnery v rámci zahraničí i České republiky

Co od Váš očekáváme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • schopnost domluvit se v anglickém jazyce (další cizí jazyk výhodou)
  • příjemnou komunikaci se zákazníkem a asertivní jednání
  • schopnost rozhodovat se
  • pečlivě a včas odvedenou práci

Co nabízíme?

  • zázemí a jistotu stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou, příspěvek na penzijní / životní pojištění, stravování a jazykové vzdělávání
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • adaptační plán, který Vám pomůže v průběhu prvních týdnů
  • přátelský kolektiv

Nástup možný dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém, případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol. s r.o.
Ondřej Dostál
Lihovarská 679/40
718 00  Ostrava
Česká republika