Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Specialista podpory prodeje - Liberec

Co bude Vaším úkolem?

• analýza zadávací dokumentace zákaznických projektů a následná příprava cenových nabídek v produktové oblasti silničních přeprav
• komunikace s obchodním a provozním úsekem silničních přeprav
• podpora projektových manažerů/obchodních zástupců při implementaci zákaznických projektů

Co od Vás očekáváme?

• min. SŠ vzdělání ekonomického či logistického zaměření
• znalost anglického jazyka pro pravidelnou komunikaci
• velmi dobré analytické schopnosti, samostatnost, orientaci na zákazníka, proaktivní přístup
• velmi dobrou znalost práce na PC (Excel – vyhledávací a textové funkce, kontingenční tabulky)

Co Vám nabízíme?

• zázemí silné, stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnosti
• roční bonus závislý na Vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
• možnost čerpání práce z domova až 4 dny/měsíc
• 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
• příspěvek do benefitního programu 100 Kč měsíčně + dle odpracovaných let
• program jazykového vzdělávání
• a mnoho dalších výhod

Jako junior máte možnost začít budovat profesní kariéru v nadnárodní společnosti/jako ostřílený profík zde uplatníte dosavadní znalosti a zkušenosti a posunete se o kus dál.

Nástup možný ihned příp. dle vzájemné dohody.

Pokud Vás pozice oslovila, zašlete nám, prosím, svůj životopis pomocí tlačítka „Odpovědět“. Budeme se těšit!

Najdete nás také na Proudly https://www.proudly.cz a na našem webu https://www.dbschenker.com/cz-en.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406