Hledáte práci, kde si váží Vašeho obchodního citu, umění prodat a cílevědomosti?
Chcete profesně růst, uplatnit zkušenosti ze světa logistiky a v tomto oboru se dále rozvíjet? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Obchodní zástupce/Business Development Manager - Liberec

Co bude Vaším úkolem?

• realizace přímého prodeje v rámci definovaného portfolia zákazníků
• péče o stávající klíčové zákazníky a akvizice nových v rámci svěřeného regionu
• návrh vhodných řešení pro zákazníka na míru
• úzká kooperace s provozními odd. na strategii prodeje produktů
• spolupráce na implementaci zákaznických projektů s obchodními zástupci a provozními odd.
• zodpovědnost za naplnění obchodního plánu
• podpora obchodních zástupců v jejich přímém prodeji
• mít přehled o ekonomické situaci a vývoji v přiděleném regionu

Co od Vás očekáváme?

• min. SŠ vzdělání
• vynikající prodejní, komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti doplněné o příjemné a profesionální vystupování
• prokazatelnou zkušenost v oboru logistiky
• AJ na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními zákazníky a kolegy)

Co Vám nabízíme?

• samostatnou a odpovědnou práci s velkou mírou seberealizace ve svěřené oblasti
• zázemí stabilní, úspěšné a stále rostoucí mezinárodní společnosti
• osobní automobil i k soukromému užití, notebook a mobilní telefon
• roční bonus závislý na Vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
• 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
• příspěvek do benefitního programu 100 Kč měsíčně + dle odpracovaných let
• program jazykového vzdělávání
• a mnoho dalších výhod

Nástup dle vzájemné dohody.

Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy, charitativní akce a další firemní aktivity.

Najdete nás také na Proudly https://www.proudly.cz a na našem webu https://www.dbschenker.com/cz-en.

Pokud Vás pozice oslovila, zašlete nám, prosím, svůj životopis pomocí tlačítka „Odpovědět“. Budeme se těšit!

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Kaufmanová
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 311 711 406