Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky nebo se v tomto oboru dále rozvíjet?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Operátor moderní elektroniky - Strančice

Co bude Vaším úkolem?

- Příprava, kompletace a balení objednávek
- Práce s moderní technikou (skener, skladový systém, PC, případně manipulační vozíky)
- Příjem a kontrola zboží
- Manipulace se zbožím na skladě
- Práce v čistém a suchém skladu, vhodná pro muže i ženy

Co od Vás očekáváme?

- Pracovat s chutí a spolehlivě
- Pozitivní přístup při řešení vzniklých situací
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)
- Praxi na pozici Skladník (výhodou)

Co nabízíme?

- Férové mzdové ohodnocení
- Možnost kariérního růstu
- Finanční motivaci za mimořádný výkon
- Mzdu na účtu vždy nejpozději 10. den v měsíci
- Bezva tým kolegů a práci, která vás bude bavit
- Stravenky
- Příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní pojištění
- Týden dovolené navíc + 2 Sick Days
- Bonusy za loajalitu
- Pravidelné akce pro zaměstnance a je toho mnohem více...

Chcete se dozvědět více o naší společnosti? Podívejte se na : www.welcometothejungle.com

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis, těšíme se na vás.

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Kristýna Brixí
Zeptejte se nás