Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vedoucí oddělení přeprav - Rudná u Prahy

Pro naši pobočku v Rudné u Prahy hledáme kolegu / yni na pozici vedoucí oddělení přeprav.

Co bude Vaším úkolem?

  • vést tým dispečerů (10 - 15 podřízených)
  • být koučem a zároveň hodnotitelem jejich schopností, poskytovatelem zpětné vazby
  • budete mít odpovědnost za kvalitativní ukazatele - jako např. plnění cílů a budgetu oddělení, zajišťování nastavení pravidel a procesů
  • zodpovídat za cenovou politiku daných destinací
  • rozvoj produktů pozemních přeprav ve spolupráci s oddělením obchodu
  • podílet se na zákaznických řešeních

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ, VŠ vzdělání (nejlépe s logistických zaměřením)
  • zkušenosti v oboru pozemních přeprav výhodou, nikoli podmínkou
  • schopnost vést a motivovat středně velký tým
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (občasná jednání s partnery)
  • uživatelskou znalost MS Office (MS Project, MS Visio)
  • samostatnost, proaktivní přístup, pozitivní myšlení, zodpovědnost

Co Vám nabízíme?

  • samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • detailní plán zaškolení
  • notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • jazykové kurzy

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Martina Čížková
K Vypichu 731
252 16  Nučice
Česká republika
Telefon: +420 739 340 728