Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?
Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Seřizovač/-ka mechanik/-čka - Kosmonosy

Pro naše pracoviště v lokalitě Mladé Boleslavi hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Seřizovač JIT montáže.

Co bude Vaším úkolem?

  • provádění preventivní údržby strojů a nástrojů, údržba a opravy strojů a zařízení dle plánu prevencí
  • provádění změn výroby a následné nastavení technologických parametrů vedoucí k rozjezdu výroby požadovaného výrobku v odpovídající kvalitě
  • identifikace poruch nástrojů a jejich příčin
  • řídit se se systémem samostatné preventivní údržby (TPM)
  • provádět změny výroby a následné nastavení technologických parametrů

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/Sou vzdělaní technického směru
  • praxi na obdobné pozici, uvítáme praxi s montážemi
  • pečlivost
  • znalost technické dokumentace, ovládání řídících systémů strojů
  • svářečský průkaz výhodou
  • ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Co Vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění a další
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup dle dohody

Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy, charitativní akce a další aktivity.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Odpovědět".

Kontakt

SCHENKER spol.s r.o.
Lenka Vojtíšková
Telefon: +420 735 793 052